Socjopatka

Posted on April 26, 2018
CategoryLifestyle
Rating
0.0

Jeden z najbardziej opiniotwórczych blogów w Polsce.

Ostatnio na blogu:

Dagmara Sobczak spokój i pozytywne podejście do życia

 • Opinie o sobie, czy kalka z dzieciństwa?
  by Dagmara Sobczak on September 10, 2021 at 6:54 am

  Każdy z nas ma jakąś opinie o sobie samym. Trudno byłoby nam bez tego definiować siebie, to sprawia, że pewien porządek jest zachowany. Czasem jednak pojawia się pytanie, czy to jak o sobie myślimy to faktycznie nasza opinia o nas samych, czy kalka z przeszłości, czyli jakieś słowa, które kiedyś usłyszeliśmy na swój temat, [...] Artykuł Opinie o sobie, czy kalka z dzieciństwa? pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Podcast „W głąb siebie” – nowa przygoda
  by Dagmara Sobczak on August 16, 2021 at 6:46 am

  Długo zastanawiałam się, czy potrzebuję nowy kanał dystrybucji treści, które chce Wam przekazywać. Po Tik-Toku nie byłam pewna, czy chcę angażować się w coś więcej. I wtedy przyszedł Rafał i totalnie mi zamotał w głowie. Muszę przyznać, że Rafał wziął mnie trochę pod włos, schlebiając mi, że mam bardzo uspokajający głos i miło słucha [...] Artykuł Podcast „W głąb siebie” – nowa przygoda pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Różnorodność wpisana w DNA
  by Dagmara Sobczak on July 16, 2021 at 8:08 am

  Tak naprawdę przez całe swoje życie możemy przechodzić przemianę. Zmieniać się mogą nasze wartości, cele, potrzeby, plany na przyszłość – i to jest jak najbardziej w porządku. To jest normalne. Tyle że nie zawsze łatwo nam to przychodzi. Czasami boimy się porzucić to, czego tak kurczowo trzymaliśmy się przez lata. Nie jest nam łatwo [...] Artykuł Różnorodność wpisana w DNA pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Smaczne roślinne zamienniki mięsa
  by Dagmara Sobczak on June 23, 2021 at 1:36 pm

  W tym tekście znajdziesz smaczne roślinne zamienniki mięsa. Jeśli chcesz ograniczyć mięso w swojej diecie, dobrze trafiłeś! 🙂 Szczerze powiedziawszy, nie jestem wielką fanką zamienników mięsa. Zamienników mięsa, czyli produktów roślinnych, które mają nam przybliżyć smak mięsa. I mówię to ja, osoba, która kiedyś lubiła mięsne smaki. Gdy kilka lat temu zaczęłam ograniczać mięso, [...] Artykuł Smaczne roślinne zamienniki mięsa pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Kawa i jej społeczny wymiar
  by Dagmara Sobczak on June 8, 2021 at 9:42 am

  Kawa to dzisiaj nie tylko napój, który spożywa się dla smaku, czy w celu podniesienia swojej energii. Kawa stała się symbolem. Dzisiejszy wpis będzie traktował właśnie o jej społecznych aspektach, a na koniec przedstawię Wam firmę związaną ze światem kawy, która słynie z nieszablonowej obsługi klienta. Kawa od dawna wpisana jest w cały proces [...] Artykuł Kawa i jej społeczny wymiar pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Wielka Wymiana Książkowa „Przeczytaj i podaj dalej”. Edycja 10!
  by Dagmara Sobczak on April 14, 2021 at 5:50 am

  Przemiło mi poinformować, że już w tę niedzielę tj. 18 kwietnia 2021 rusza 10 edycja Wielkiej Wymiany Książkowej "Przeczytaj i podaj dalej", którą mam przyjemność współprowadzić razem z Madzią z Save the Magic Moments.  Kolejna edycja wymiany przed nami. Trochę zmieniła ona swoją formułę przez te edycje, ale niezmiennie prowadzimy ją dwa razy do [...] Artykuł Wielka Wymiana Książkowa „Przeczytaj i podaj dalej”. Edycja 10! pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Metoda czarnej skrzynki – recenzja książki
  by Dagmara Sobczak on April 12, 2021 at 9:11 am

  "Prawdziwa ignorancja nie polega na braku wiedzy, lecz na odmowie jej zdobycia" Karl Popper cytat znaleziony w  "Metodzie Czarnej Skrzynki" Błędy, porażki, niepowodzenia. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kogo one nigdy nie spotkały. Nie to jednak ma znaczenie, ile tych błędów i porażek w naszym życiu się pojawia, a to jakie mamy do nich [...] Artykuł Metoda czarnej skrzynki – recenzja książki pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • 11 kobiet. O czym inni nie chcą rozmawiać – recenzja
  by Dagmara Sobczak on March 13, 2021 at 8:34 am

  Na początku było we mnie dużo niepewności, buntu i strachu. Pierwszy raz zobaczyć, jak umiera dziecko, jak reagują rodzice. Pierwszy raz poczuć zaskoczenie, że po śmierci dziecka rodzic nie krzyczy i nie wyrywa sobie włosów z głowy, tylko stoi, jakby był zamrożony. Tak wielka to jest trauma. fragment z wywiadu z Tisą Żawrocką-Kwiatkowską prezeską [...] Artykuł 11 kobiet. O czym inni nie chcą rozmawiać – recenzja pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Zośka. Przepustka do szczęścia – recenzja
  by Dagmara Sobczak on February 12, 2021 at 7:59 am

  Są takie książki, których autorzy tak malowniczo opisują miejsca, bohaterów i tło wydarzeń, że ma się poczucie, jakby było się tam razem z nimi i doświadczało tych wszystkich emocji na własnej skórze. Jedną z takich książek jest właśnie "Zośka. Przepustka do szczęścia" autorstwa Anny Stryjewskiej, o której chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć. "Zośka. Przepustka do [...] Artykuł Zośka. Przepustka do szczęścia – recenzja pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

 • Dieta wegetariańska – pierwsze dwa lata doświadczeń
  by Dagmara Sobczak on February 5, 2021 at 11:19 am

  W maju 2018 roku napisałam na blogu tekst o tym, dlaczego fleksitarianizm ma sens. Opowiadałam w nim o tym, dlaczego ja, zagorzała fanka smaku mięsa, zdecydowałam się zacząć to mięso ograniczać. Od tamtej pory minęły prawie 3 lata, a ja jestem już dawno na diecie wegetariańskiej. O mojej drodze chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć. Zanim [...] Artykuł Dieta wegetariańska – pierwsze dwa lata doświadczeń pochodzi z serwisu Dagmara Sobczak.

  Write a Review

  Click to rate

  Claim This Listing

  Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.