Madziof

Posted on April 26, 2018
Rating
0.0

Ostatnio na blogu:

Madziof .pl by Magdalena Woźniak.

 • 6 korzyści z posiadania oczyszczacza powietrza w domu.
  by madziof on January 10, 2021 at 9:30 am

  Nadszedł czas na podsumowanie stosowania naszego „Szarpika” (zdrobnienie od Sharp i Szarik). Dla tych, którzy nie wiedzą, od ponad dwóch miesięcy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami oczyszczacza i nawilżacza powierza w jednym. W końcu nadszedł ten dzień, w którym będę mogła podzielić się z Wami moją opinią na jego temat. Opowiem Wam także, co się zmieniło w Artykuł 6 korzyści z posiadania oczyszczacza powietrza w domu. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Ile książek przeczytałam w 2020 roku?
  by madziof on December 30, 2020 at 8:31 am

  Kolejne podsumowanie książkowe przed nami. Mam wrażenie, że poprzednie podsumowanie dopiero co skończyłam przygotowywać, a czas na kolejne. W tym roku nie brałam udziału w żadnym wyzwaniu chociaż tym, razem najbliżej było do wyzwania 52 książki w rok. Nie biorę udziału w wyzwaniu, ale wiem, jak wiele dało mi wzięcie udziału w wyzwaniach z poprzednich Artykuł Ile książek przeczytałam w 2020 roku? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Gdzie kupić kalendarze adwentowe 2020?
  by madziof on November 19, 2020 at 12:39 pm

  Magiczny świąteczny klimat nie może obejść się bez kalendarzy adwentowych. Otwieranie kolejnych okienek powoli wchodzi w krew i staje się tradycją. Jak podjąć decyzję i wybrać jeden kalendarz, z którym będziecie spędzać przyjemne chwile w oczekiwaniu na Święta. A może wybierzecie kilka kalendarzy. Dajcie znać czy przepadacie za tego typu rozrywką, czy odpuszczacie takie zabawy? Artykuł Gdzie kupić kalendarze adwentowe 2020? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Wiosenne i Letnie stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie.
  by madziof on November 16, 2020 at 10:01 am

  Powiem wprost. Zupełnie zapomniałam sobie o podsumowaniu wiosennym, a co za tym idzie również letnim. Może dlatego, że w tym roku nie było specjalnych okazji, żeby wyjść w fajnych stylówkach. Jesteśmy w połowie listopada, czyli w trakcie jesieni, ale bliżej nam już do zimy. Postanowiłam nadrobić zaległości. Zapraszam dzisiaj na podsumowanie wiosennych i letnich stylizacji Artykuł Wiosenne i Letnie stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Jak dobrać idealny materac dla osoby plus size?
  by madziof on September 16, 2020 at 6:31 am

  Czas na kolejny etap naszego małego remonciku. Zdecydowaliśmy się na przemianę salonu w pełnoprawną sypialnię. Nie chcieliśmy rozpoczynać ogromnego remontu właśnie teraz, a taki jeszcze jest przed nami. Łóżko już jest, więc czas poszukać idealnego i wygodnego materaca. Jaki materac wybrać? Na co zwracać uwagę? Czy materac dla plus size będzie taki sam jak dla osoby z Artykuł Jak dobrać idealny materac dla osoby plus size? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Ile kosztuje weekend w Pradze? Ceny w Pradze.
  by madziof on August 29, 2020 at 7:46 am

  Pytanie pojawiające się najczęściej pod moimi filmikami i wiadomościach prywatnych na Instagramie. Dzisiaj odpowiem Wam na pytanie: Ile kosztuje weekend w Pradze, tak wyczerpująco, jak tylko potrafię. Szykujcie się na podsumowanie naszych wszystkich wydatków w stolicy Czech. Będą skany paragonów i pełne podsumowanie wraz z moją opinią, więc trzymajcie się, bo będzie ostro! Jeśli chcecie zobaczyć Artykuł Ile kosztuje weekend w Pradze? Ceny w Pradze. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Gdzie szukać tanich ubrań plus size? Jak sobie radzić z szybką modą?
  by madziof on August 24, 2020 at 12:04 pm

  Pierwsza połowa roku 2020 była szalona. Czym nas może zaskoczyć druga połowa? Lepiej o tym nie myśleć. W związku z zaistniałą sytuacją (uwielbiam to zdanie) rozpoczęły się rozmowy na temat mody typu: „Fast Fashion”. Coraz więcej osób zastanowiło się również nad swoimi finansami i nad tym, jak bardzo krucho to wygląda. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć nieco Artykuł Gdzie szukać tanich ubrań plus size? Jak sobie radzić z szybką modą? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Prawo Jazdy w wieku 30 lat. Jak zmieniło się moje życie po ukończeniu kursu?
  by madziof on July 28, 2020 at 12:00 pm

  Zapisując się na kurs prawa jazdy, miałam w głowie jedną myśl. Po skończeniu kursu moje życie już nie będzie takie samo. Ja sama mogę się zmienić. Podróżowanie z mężem na miejscu pasażera już nigdy nie będzie tak błogie, jak do tej pory. Ciekawa byłam, co się zmieni. Obserwowałam moje zachowania i to jak niektóre zmiany Artykuł Prawo Jazdy w wieku 30 lat. Jak zmieniło się moje życie po ukończeniu kursu? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Jak skompletować zróżnicowaną garderobę w wersji plus size?
  by madziof on July 14, 2020 at 2:11 pm

  Kupowanie ubrań to nie jest łatwa sprawa. Kobiety muszą zmierzyć się z własnymi oczekiwaniami a później z rzeczywistością. Po drodze mamy jeszcze takie wyboje jak stereotypy, kraj, w którym mieszkamy a no i jeszcze kwestie kulturowe i moralne. To wszystko pośrednio ma wpływ na nasze decyzje zakupowe i to jak wyglądamy. Do słowa KOBIETA dodajcie Artykuł Jak skompletować zróżnicowaną garderobę w wersji plus size? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Wakacyjna TO-DO LISTA 2020 – Wszystko co chcę zrobić w te wakacje. #koronalato
  by madziof on June 23, 2020 at 7:36 am

  Cześć! Wiem, że może ciężko Wam uwierzyć, ale do wakacji zostało już niewiele dni. Jest to ostatni moment, żeby rozpocząć planowanie wakacji. Jeśli nie macie w planach nigdzie wyjeżdżać, bo pewien wirus pokrzyżował Wam plany, to nie martwcie się, nie jesteście sami. Wiele osób czuje się tak samo, ale to wcale nie znaczy, że mamy Artykuł Wakacyjna TO-DO LISTA 2020 – Wszystko co chcę zrobić w te wakacje. #koronalato pochodzi z serwisu Madziof .pl.

  Write a Review

  Click to rate

  Claim This Listing

  Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.