Madziof

Posted on April 26, 2018
Rating
0.0

Ostatnio na blogu:

Madziof .pl by Magdalena Woźniak.

 • 4 łatwe i szybkie przepisy na pyszne dania, które polecam wypróbować na domowej kwarantannie.
  by madziof on April 7, 2021 at 1:06 pm

  Już od ponad roku musimy żyć w rzeczywistości pandemicznej. Od czasu do czasu musimy przesiedzieć ten trudny czas w domu na narodowej kwarantannie lub po prostu na kwarantannie jeśli choroba dopadnie, któregoś z nas lub naszych domowników. Tak było również w naszym przypadku. Nagle wszyscy domownicy wylądowali na kwarantannie, mieliśmy dużo czasu dla siebie i Artykuł 4 łatwe i szybkie przepisy na pyszne dania, które polecam wypróbować na domowej kwarantannie. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Szczoteczka soniczna – idealne rozwiązanie dla ceniących skuteczność czyszczenia.
  by madziof on March 27, 2021 at 11:54 am

  Higiena jamy ustnej opiera się głównie na myciu zębów. Robimy to kilka razy dziennie, nic dziwnego, że chcemy zadbać o wysokiej jakości szczoteczki, czy pasty, aby skuteczność usuwania wszelkich zanieczyszczeń, a nawet drobnoustrojów stała na bardzo wysokim poziomie. Jednym z urządzeń, bez dwóch zdań nowoczesnym, ale również skutecznym jest szczoteczka soniczna. To ona jest najczęściej Artykuł Szczoteczka soniczna – idealne rozwiązanie dla ceniących skuteczność czyszczenia. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Jesienne i Zimowe stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie.
  by madziof on March 23, 2021 at 10:09 am

  Nadeszła ważna chwila. Podsumowanie wszystkich jesiennych i zimowych stylizacji roku 2020. W pewnym momencie jesień i zima były dla mnie tym samym. Nie wiedziałam wtedy, że prawdziwa zima ma dopiero do nas dotrzeć. Skoro marzec już na karku to najwyższy czas przyjść z podsumowaniem moich wszystkich stylówek z sezonu jesień/zima 2020.   Co się działo Artykuł Jesienne i Zimowe stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Najlepsze i najgorsze seriale jakie zobaczyłam w 2020 roku.
  by madziof on March 16, 2021 at 8:21 am

  Czas na filmowe i serialowe podsumowanie roku 2020. Już dość się wyczekałam. To wyczekanie było poprzedzone wielkim rozmyślaniem na temat tego jak zorganizować to podsumowanie. Rok 2020 obfitował w odkrywanie nowych filmów i seriali. Siedzenie w domu sprzyjało tego typu rozrywkom. Zdecydowałam, że zrezygnuje w tym roku z przygotowania corocznego rozdania Oscarów i podsumuję rok Artykuł Najlepsze i najgorsze seriale jakie zobaczyłam w 2020 roku. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • 6 korzyści z posiadania oczyszczacza powietrza w domu.
  by madziof on January 10, 2021 at 9:30 am

  Nadszedł czas na podsumowanie stosowania naszego „Szarpika” (zdrobnienie od Sharp i Szarik). Dla tych, którzy nie wiedzą, od ponad dwóch miesięcy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami oczyszczacza i nawilżacza powierza w jednym. W końcu nadszedł ten dzień, w którym będę mogła podzielić się z Wami moją opinią na jego temat. Opowiem Wam także, co się zmieniło w Artykuł 6 korzyści z posiadania oczyszczacza powietrza w domu. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Ile książek przeczytałam w 2020 roku?
  by madziof on December 30, 2020 at 8:31 am

  Kolejne podsumowanie książkowe przed nami. Mam wrażenie, że poprzednie podsumowanie dopiero co skończyłam przygotowywać, a czas na kolejne. W tym roku nie brałam udziału w żadnym wyzwaniu chociaż tym, razem najbliżej było do wyzwania 52 książki w rok. Nie biorę udziału w wyzwaniu, ale wiem, jak wiele dało mi wzięcie udziału w wyzwaniach z poprzednich Artykuł Ile książek przeczytałam w 2020 roku? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Gdzie kupić kalendarze adwentowe 2020?
  by madziof on November 19, 2020 at 12:39 pm

  Magiczny świąteczny klimat nie może obejść się bez kalendarzy adwentowych. Otwieranie kolejnych okienek powoli wchodzi w krew i staje się tradycją. Jak podjąć decyzję i wybrać jeden kalendarz, z którym będziecie spędzać przyjemne chwile w oczekiwaniu na Święta. A może wybierzecie kilka kalendarzy. Dajcie znać czy przepadacie za tego typu rozrywką, czy odpuszczacie takie zabawy? Artykuł Gdzie kupić kalendarze adwentowe 2020? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Wiosenne i Letnie stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie.
  by madziof on November 16, 2020 at 10:01 am

  Powiem wprost. Zupełnie zapomniałam sobie o podsumowaniu wiosennym, a co za tym idzie również letnim. Może dlatego, że w tym roku nie było specjalnych okazji, żeby wyjść w fajnych stylówkach. Jesteśmy w połowie listopada, czyli w trakcie jesieni, ale bliżej nam już do zimy. Postanowiłam nadrobić zaległości. Zapraszam dzisiaj na podsumowanie wiosennych i letnich stylizacji Artykuł Wiosenne i Letnie stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Jak dobrać idealny materac dla osoby plus size?
  by madziof on September 16, 2020 at 6:31 am

  Czas na kolejny etap naszego małego remonciku. Zdecydowaliśmy się na przemianę salonu w pełnoprawną sypialnię. Nie chcieliśmy rozpoczynać ogromnego remontu właśnie teraz, a taki jeszcze jest przed nami. Łóżko już jest, więc czas poszukać idealnego i wygodnego materaca. Jaki materac wybrać? Na co zwracać uwagę? Czy materac dla plus size będzie taki sam jak dla osoby z Artykuł Jak dobrać idealny materac dla osoby plus size? pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Ile kosztuje weekend w Pradze? Ceny w Pradze.
  by madziof on August 29, 2020 at 7:46 am

  Pytanie pojawiające się najczęściej pod moimi filmikami i wiadomościach prywatnych na Instagramie. Dzisiaj odpowiem Wam na pytanie: Ile kosztuje weekend w Pradze, tak wyczerpująco, jak tylko potrafię. Szykujcie się na podsumowanie naszych wszystkich wydatków w stolicy Czech. Będą skany paragonów i pełne podsumowanie wraz z moją opinią, więc trzymajcie się, bo będzie ostro! Jeśli chcecie zobaczyć Artykuł Ile kosztuje weekend w Pradze? Ceny w Pradze. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

  Write a Review

  Click to rate

  Claim This Listing

  Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.