Madziof

Posted on April 26, 2018
Rating
0.0

Ostatnio na blogu:

Madziof .pl by Magdalena Woźniak.

 • Co zobaczyć w Bułgarii? Miejsca, które polecam.
  by madziof on August 23, 2021 at 11:30 am

  Serię wpisów z Bułgarii powinnam rozpocząć tym postem. Jadąc do tego kraju polecam jednak skupić się na tym co piękne i warte zobaczenia. Nie oznacza to jednak, że wszędzie jest tak cudownie. Znacie mnie i wiecie, że nie lubię rzygać tęczą. Dzisiaj jednak skupię się na miejscach, które koniecznie musicie zobaczyć, będąc na wakacyjnym wyjeździe Artykuł Co zobaczyć w Bułgarii? Miejsca, które polecam. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Czy w Bułgarii jest taniej niż w Polsce? Ceny w Bułgarii 2021.
  by madziof on August 1, 2021 at 2:21 pm

  Kto czekał na ten wpis? Tradycyjnie na moim blogu pojawiają się wpisy, które dotyczą cen w danym miejscu. Nie są to informacje wyssane z palca, ale potwierdzone górą uzbieranych przeze mnie materiałów, paragonów czy zdjęć gazetek. Dzisiaj zapraszam na artykuł dotyczący cen w Bułgarii i moją opinię na ten temat.   Czy w Bułgarii jest Artykuł Czy w Bułgarii jest taniej niż w Polsce? Ceny w Bułgarii 2021. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Plusy i minusy wakacji w Bułgarii.
  by madziof on July 24, 2021 at 7:49 am

  Czas na podsumowanie naszego wakacyjnego wyjazdu do Bułgarii. Umówiliśmy się, że chcemy zobaczyć wszystkie kraje na Bałkanach. Jesteśmy zakochani w tamtejszej kulturze i jesteśmy gotowi zgłębić ją jeszcze bardziej. Dodatkowym plusem jest również odległość, dzięki której możemy podróżować w tamte strony samochodem.Bułgaria jest nowym miejscem na naszej podróżniczej mapie zwiedzania Bałkanów i dzisiaj przyszedł czas Artykuł Plusy i minusy wakacji w Bułgarii. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Wodoodporne kosmetyki do pielęgnacji i do opalania.
  by madziof on July 7, 2021 at 12:25 pm

  Czas wakacji to godziny spędzone na słońcu. Warto więc zabezpieczyć siebie i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym. Tylko sprawdzone produkty, z wysokim filtrem przeciwsłonecznym ochronią Twoją skórę przed poparzeniem słonecznym.    Mleczko do opalania Jednym ze sposobów ochrony skóry przed słońcem jest wodoodporne mleczko do opalania, przez wzgląd na wysokość filtru (SPF – Sun Protection Factor) jest Artykuł Wodoodporne kosmetyki do pielęgnacji i do opalania. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • WAKACYJNA TO-DO LISTA 2021! Wszystko co zamierzam nadrobić w te wakacje.
  by madziof on June 14, 2021 at 8:42 am

  Witajcie w kolejnym zestawieniu z pomysłami na wakacje. Przed nami rok 2021, w którym to wielu z nas będzie chciało nadrobić wszelkie zaległości związane z wyjazdami. Do tychże osób należę również ja. Te wakacje planuję wycisnąć jak cytrynkę, ale jednocześnie o wiele spokojniej i bez wielkich planów, bo jak wiemy, nasze planowanie może skończyć się Artykuł WAKACYJNA TO-DO LISTA 2021! Wszystko co zamierzam nadrobić w te wakacje. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Makeup Revolution – makijaż oczu, który podkreśli Twoje piękno!
  by madziof on June 7, 2021 at 11:43 am

  Makeup Revolution jest marką, która stwarza możliwość totalnej rewolucji – wolności – w makijażu, wyrażaniu siebie i podkreślaniu indywidualnego stylu – bez podziałów i ograniczeń. Bez szufladkowania, szeregowania i stereotypów. Kosmetyki budzą ukryty potencjał, otwierają umysł, rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Brytyjski rewolucjonista słynie ze znakomitego wyczucia trendów, mody i stylu, przy jednoczesnym balansie pomiędzy innowacją Artykuł Makeup Revolution – makijaż oczu, który podkreśli Twoje piękno! pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • 4 łatwe i szybkie przepisy na pyszne dania, które polecam wypróbować na domowej kwarantannie.
  by madziof on April 7, 2021 at 1:06 pm

  Już od ponad roku musimy żyć w rzeczywistości pandemicznej. Od czasu do czasu musimy przesiedzieć ten trudny czas w domu na narodowej kwarantannie lub po prostu na kwarantannie jeśli choroba dopadnie, któregoś z nas lub naszych domowników. Tak było również w naszym przypadku. Nagle wszyscy domownicy wylądowali na kwarantannie, mieliśmy dużo czasu dla siebie i Artykuł 4 łatwe i szybkie przepisy na pyszne dania, które polecam wypróbować na domowej kwarantannie. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Szczoteczka soniczna – idealne rozwiązanie dla ceniących skuteczność czyszczenia.
  by madziof on March 27, 2021 at 11:54 am

  Higiena jamy ustnej opiera się głównie na myciu zębów. Robimy to kilka razy dziennie, nic dziwnego, że chcemy zadbać o wysokiej jakości szczoteczki, czy pasty, aby skuteczność usuwania wszelkich zanieczyszczeń, a nawet drobnoustrojów stała na bardzo wysokim poziomie. Jednym z urządzeń, bez dwóch zdań nowoczesnym, ale również skutecznym jest szczoteczka soniczna. To ona jest najczęściej Artykuł Szczoteczka soniczna – idealne rozwiązanie dla ceniących skuteczność czyszczenia. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Jesienne i Zimowe stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie.
  by madziof on March 23, 2021 at 10:09 am

  Nadeszła ważna chwila. Podsumowanie wszystkich jesiennych i zimowych stylizacji roku 2020. W pewnym momencie jesień i zima były dla mnie tym samym. Nie wiedziałam wtedy, że prawdziwa zima ma dopiero do nas dotrzeć. Skoro marzec już na karku to najwyższy czas przyjść z podsumowaniem moich wszystkich stylówek z sezonu jesień/zima 2020.   Co się działo Artykuł Jesienne i Zimowe stylizacje Plus Size 2020 – Podsumowanie. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

 • Najlepsze i najgorsze seriale jakie zobaczyłam w 2020 roku.
  by madziof on March 16, 2021 at 8:21 am

  Czas na filmowe i serialowe podsumowanie roku 2020. Już dość się wyczekałam. To wyczekanie było poprzedzone wielkim rozmyślaniem na temat tego jak zorganizować to podsumowanie. Rok 2020 obfitował w odkrywanie nowych filmów i seriali. Siedzenie w domu sprzyjało tego typu rozrywkom. Zdecydowałam, że zrezygnuje w tym roku z przygotowania corocznego rozdania Oscarów i podsumuję rok Artykuł Najlepsze i najgorsze seriale jakie zobaczyłam w 2020 roku. pochodzi z serwisu Madziof .pl.

  Write a Review

  Click to rate

  Claim This Listing

  Claim your listing in order to manage the listing page. You will get access to the listing dashboard, where you can upload photos, change the listing content and much more.